dawno nie pisałam , ale wszystko nadrobię hehe . : p
skończyłam na darmowej sukience Vivienne Tam [ http://stardoll-same-darmowki.blogspot.com/2010/11/darmowa-sukienka-vivienne-tam.html ] . ; p
być może coś ominę , no ale cóż i tak nikt tego bloga nie czyta . ; )
wejdźcie na : http://www.stardoll.com/en/starplaza.php?startItemIds=28167 i zakupcie darmową koszulkę "I love Germany" . ;D. ja love too . ; pp
i darmowy pasek , którego i tak już nie zdobędziecie . ;D
1. wystarczyło tylko wziąć udział w tym : http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=647 konkursie .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz