wtorek, 18 stycznia 2011

sweterek w paski+bluzeczka i kamera .

wystarczyło tylko wejść na : http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=653 i wziąć udział w konkursie .

wystarczy [NADAL] wejść na : :http://www.stardoll.com/do/campaign/onedayearth.php i tyloo . ; pp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz